REZERWUJ ONLINE
PolskiEnglishDeutsch

Fundusz europejski

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja pn. "Usługi noclegowe - pomysłem na własny biznes" mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej w kierunku usług turystycznych, stworzenie miejsca pracy przez samo zatrudnienie dla osoby bezrobotnej, oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji wnioskodawcy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dofinansowanie z Unii Europejskiej

Przedsiębiorstwo Tomasz Wilk uzyskało dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, działanie „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”, na realizację przedsięwzięcia pn. „Stworzenie rozszerzonej usługi turystycznej w oparciu o innowacyjne rozwiązania”.

W wyniku realizacji przedsięwzięcia został osiągnięty cel: ”Budowa budynku turystycznego 3.U-T, utwardzenie terenu niezbędne do jego funkcjonowania, wyposażenie budynku oraz utworzenie 1,75 miejsca pracy”.

Podmiot turystyczny w 2021 r. uzyskał subwencję finansową w ramach tarczy 2.0 od Polskiego Funduszu Rozwoju.
oferta majowa
Zapisz się do newslettera
.

© Słoneczna Sarbinówka. Wszystkie prawa zastrzeżone. Klauzula informacyjna RODO. Regulamin. Polityka prywatności.

Strona stworzona z przyjemnością przez nowalepszastrona.pl

Top envelope-ophonefacebookangle-downcrossmenu